Amazon Entegrasyonu

Her kurumun kendi kimliği, kendi ürün yapısı ve kendi iş süreçleri vardır ve paket programlar sizi kendisine uydurmaya çalışır. e-Ticaret entegrasyonları iş süreçleri dikkate alınmadan yapıldığında büyük sorunlar çıkarır.

Team bu konuda sizin iş süreçlerinize göre tüm entegrasyonları uyarlayarak kalıcı ve verimli çözüm sağlıyor. Üstelik iş süreçleriniz de günün koşullarına göre güncellenmiş oluyor.

Amazon Entegrasyonu

Amazon mağazanızda yapılması gereken tüm işlemler Amazon API entegrasyonu modülü tarafından otomatik yapılır.

Ürünler pazaryerine otomatik aktarılır ve stok adetleri güncel tutulur. Operasyon sırasında yönetim panelinden üzerinden ürünlerinizin kaç adedini ve ne kadar tutarla Amazonda satacağınızı kolaylıkla güncelleyeblirsiniz.


Siparişlerinizi tek panel üzerinden takip edebilir ve en önemlisi Siparişleriniz için ne kadar kargo bedeli, ne kadar komisyon bedeli ödeyeceğinizi otomatik olarak sipariş detayından görebilirsiniz.


Müşteri Talepleri (İade/Değişim vb) sistem tarafından otomatik takibe alınır ve talep çözülene kadar sistemde uyarılar arasında listelenir. Böyle iade edilen ürünlerinizi, ya da değiştirilmesi istenen ürünlerinizi işlem bitene kadar gözden kaçırmazsınız ve istemeden de olsa kaçaklarınızı engellersiniz.


Muhasebe Entegrasyonu ile siparişlerinizi kullandığınız muhasebe ya da ERP ya da İş Süreçleri yazılımına aktarabilir, e-fatura entegrasyonu ise faturanızı otomatik olarak oluşturacak ve sizin belirlediğiniz mail içeriği ile müşterinize gönderecektir.


Kar / Zarar Analizi ile sattığınız ürünlerden tüm masraflar (Alış maliyeti, kargo, komisyon, cezalar vb.) çıkarıldıktan sonra ne kadar kar elde ettiğinizi, ürün bazında, ürün grubu bazında ve kategori bazında kar yüzdesi takip edebilirsiniz.


Özetlemek gerekirse İş süreçleriniz ile uyumlu ve komisyon, kargo maliyeti ve ödemenin takip edildiği, kontrol edildiği bir entegrasyon sağlıyoruz !


Detaylı demo ve sonrasında işlemlerinizin tam analizi ve tam entegrasyonu için bizi arayın !