Satış Ekibi ve Performans Yönetimi

İyi satış yapmak için ürünlerin yanı sıra; etkin bir satış ekibine, motivasyona ve iyi bir takım çalışmasına gereksinim vardır. Team Satış Ekibi ve Performans Yönetimi modülü, ürünlerinizin satışı için, satış ekibinizi etkili ve dinamik bir şekilde yönetmenize, zamanında ve doğru kararlar vermenize ve hedeflerinize ulaşmak için doğru analiz yapmanıza yardımcı olur.

Satış Ekibi ve Performans Yönetimi modülünün fonksiyonları ürün, ekip ve hedef boyutları ile işletmenizin satışlarını kolaylıkla yönetmenizi ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Satış politikalarınıza kolaylıkla uyarlanabilecek esnek yapısı yardımıyla, tüm satış organizasyonunuzu izleyebilir, en küçük takımdan en büyük takıma kadar satışlarınızı analiz edebilir ve takımlar içindeki bireysel hedeflere de alarmlar koyarak en küçük bir aksaklığa dahi izin vermeden hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Team Satış Ekibi ve Performans Yönetimi
Satış Verimliliğinizi Artırın!

Satış verimliliğinizi artırmak için ekibinizi net ve detaylı takip edebilmelisiniz. Modüler yapı yardımıyla birden çok departmanınızı ya da birden çok şirketinizin altındaki departmanları ayrı ayrı analiz edebildiğiniz gibi, tümünü toplu olarak da raporlayabilirsiniz.

Tümleşik Çalışan Prim Sistemi

Satış Ekibi ve Performans Yönetimi modülü ile tümleşik çalışan Prim sistemi, süre sonunda takımlarınızın elde edilecek ödüllerini takip etmelerine ve motive olmalarına yardımcı olacaktır. Bu konuda birçok online teknoloji (sms, mail, mesaj vb) hedefi ve ödülü hatırlatmada yardımcı olacaktır.


Çağrı Merkezi ve IVR santral alt yapısı entegrasyonları ile tüm ekibinizi bütünsel olarak kontrol edebilirsiniz.

Tamamen Web ve Bulut tabanlı olan altyapımız, kullanmakta olduğunuz tüm yazılımlarla etkin biçimde veri aktarımı yapabilecek teknolojiye sahiptir. Hangi yazılımı kullanıyorsanız kullanın satış ekiplerinizin takibi ve analizinde Satış Ekibi ve Performans Yönetimi modülü kullanabilirsiniz.


Modül Detayları :

  • Satış Ekibi Yönetimi.
  • Saha / Ekip Yönetimi.
  • Performans Yönetimi.
  • Hedef / Prim Yönetimi.
  • Ziyaret Planlama / Hedef / Performans.
  • Aksiyon Planlama / Hedef / Performans.
  • Çağrı Merkezi Yönetimi.
  • ERP Entegrasyonu.
  • IVR Entegrasyonu.