Online Muayene Yönetimi

“TeleTıp” ya da “TeleSağlık” kavramı “sağlık hizmetlerinin iletişim teknolojileri yoluyla sunulması” anlamında kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sağlık hizmetleri internet üzerinden verilebilir duruma gelmiş ve sağlık sektörü de bu değişime ayak uydurmaya başlamıştır.

Team Veri Teknolojileri olarak 5 yıldan fazla süredir bu konudaki Arge ve yatırım süreçlerimizi devam ettiriyoruz. Bu doğrultuda Online Doktor görüşmelerini kapsayan TeleTıp:Doktor ve son derece modern ve gelişmiş tıbbi cihazlarla yapılan ve bire bir hasta muayenesinin hastane ortamındaymışçasına yapılmasını sağlayan TeleTıp:Sanal Muayene ürünlerimizi geliştirdik.

TeleTıp:Muayene modülü uluslararası güvenlik standartlarına ve uluslararası TeleHealth standartlarına uygun olarak hazırlanmış bir uygulamadır ve Doktor ve hastanın hastane ortamındaymışçasına birebir görüşmesini ve tıbbi cihazlar yardımı ile muayene etmesini sağlamaktadır.

Bu hizmeti verirken yanında sunulan bir çok uygulamalarla da işlerinizi düzene sokar ve kolaylaştırır.

Team Online Muayene Hizmetleri Yönetimi
Dinamik Randevu Sistemi

Hastane randevularınızı, muayenehane randevularınızı ve online randevularınızı ayrı ayrı ajandalarda takip edebilirsiniz. Bu randevular birbirleri ile çakışmadan senkronize edilir ve düzenlenir.

Hastane Yönetimi İle Entegrasyon

Online Doktor Görüşmeleri Yönetimi ile yaptığınız tüm işlemleri hastane yönetim bilgi sisteminize tamamıyla entegre çalıştırabilirsiniz. Gerçekleşen tüm işlemler hastane yönetim sisteminize bire bir aktarılmaktadır.


Uluslararası güvenlik standartları

HIPAA ve PIPEDA/PHIPA Gelişmiş Şifreleme Standartları (AES) kullanılarak hareket halindeki veriler uygulama katmanında şifrelenmektedir. AB ülkeleri ve Amerikada yapılan tüm sağlık görüşmelerinde bu güvenlik standartlarını kullanmak zorunludur.


TeleTıp:Doktor bir çok gelişmiş özelliği içermektedir.

Düşük bant genişliğine sahip ortamlarda bile tutarlı yüksek kaliteli HD Video ve Ses

Görüşmelerin danışma ve inceleme için kaydedilebilmesi

Doğrudan paylaşılan görüşme ekranında açıklamalar girilerek diğer doktor ve uzmanlarla işbirliği.

Gerektiğinde hastaları uzaktan muayene edebilmek için Tıbbi cihazların entegrasyonu