Team Veri Teknolojileri Quality Software

Team Veri Teknolojileri

Şirketinizin İş süreçlerini ve güncel durumunu analiz ederek yapılması gereken geliştirmeleri belirliyoruz. Bu geliştirmelerin tamamını kullandığınız yazılımlarla entegre ederek kesintisiz ve verimli çalışmanızı sağlıyoruz. İş süreçleri, insan kaynakları ve teknoloji unsurlarını birleştirerek bütüncül çözümler üretiyoruz..Detay İçin

İş Süreçleri Çözümlerimiz

Mümkün olduğunca otomatik, olması gerektiği kadar esnek !

eTicaret Çözümlerimiz

İş süreçlerinize göre tüm entegrasyonları uyarlayarak kalıcı ve verimli çözüm sağlıyoruz.

Satış Çözümlerimiz

Ürünlerinizin satışı için, satış ekibinizi etkili ve dinamik bir şekilde yönetin, zamanında ve doğru kararlar verin.

Cüzdan Çözümlerimiz

Kapalı Devre Mobil Cüzdan Çözümlerimizle Müşteri Sadakati yaratın, Satışlarınızı Artırın !

Yazılım Danışmanlığı
Yazılım Danışmanlığı Neden Önemlidir ?

Yazılım yatırımı uzun soluklu bir yatırımdır, hiç bitmeyen bir yatırımdır ve hata yapıldığında telafisi en zor yatırım alanlarından bir tanesidir. Bu nedenle yazılım yatırımı yaparken iyi düşünülmeli, tüm seçenekler kontrol edilmeli ve yatırım süresinde sürekli denetlenerek doğru adımlar atıldığı kontrol edilmelidir.

Devamı
Pazaryerleri-Nebim-V3-Entegrasyonu
Pazaryerleri ile Nebim V3 Entegrasyonu

Nebim V3 kullanıcıları hiç bir işlemi manuel yapmadan tüm ürünlerini pazaryerlerine aktarabilir ve siparişlerini alabilirler.
Gelen siparişleri ERP ye aktararak muhasebeleştirebilir, ERP de değişen ürün miktar ve fiyatlarını pazaryerlerine gönderebilirler.
Tek yapmaları gereken siparişleri paketlemek ve kargoya vermek.
Bu kadar kolay ? Ama alt yapıda neler gerekli ?

Devamı
BuyBox eTicarette Rekabet Analizi
BuyBox eTicarette Rekabet Analizi

Trendyol, Hepsiburada, Amazon ve benzeri pazaryerlerinde mağaza açtıktan sonra bir diğer aşamada ürünlerimizde satış trendi yakalamaktır.
Satış trendini yakalamak için birçok kriteri yerine getirmemiz gerekli:

Devamı
Dijital Etkileşim
Dijital Etkileşim - Yeni Müşteri İlişkileri

Bu soruyu başka bir şekilde de gündeme getirebiliriz; Müşterilerin marka ya da şirket ile ilişkileri günümüzde daha çok dijital kanallardan yapılmaktadır. Müşterileriniz internetin getirdiği olanaklardan çok daha fazla faydalanarak artık birer modern satın almacı kimliğine dönüşmüşlerdir. Siz bu konuda hazırlık yaptınız mı ?

Devamı
Pazaryerlerinde Maliyetlerin Takibi
Pazaryerlerinde Maliyetlerin Takibi

Sipariş sayıları yükseldikçe bu siparişlerin yönetilmesi, müşteriye sevk edilmesi ve maliyetlerin takip edilerek otomatik kar zarar hesaplarının yapılması da zorlaşmaktadır.Bir de her pazaryerinin farklı farklı kuralları, farklı maliyet kalemleri olduğunu kabul edersek işlemler manuel olarak takip edilemez duruma gelmektedir.

Devamı
KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm
KOBİ’ ler için Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm hep büyük firmaların gündeminde olan, sadece büyük projelerle hayata geçirilen bir kavram olarak düşünülüyor. Ancak bu algı son derece yanlış. KOBİ’lerin geleceğe daha güvenli bakabilmeleri, daha rekabetçi olabilmeleri ve müşterilere ile daha sıkı ilişkiler kurabilmeleri için dijital dönüşüm kaçınılmazdır.....

Devamı
Dijital Dönüşüm
Dijital Dönüşümün Neresindesin ?

Microsoftun CEO'su konumundayken Bill Gates yazdığı "Dijital Sinir Sistemiyle Düşünce Hızında Çalışmak" adlı kitabında "Tıpkı yaşayan bir organizma gibi bir kuruluş da ancak ihtiyaç duyan bölümleri istediği zaman bilgi ileten bir sinir sistemi varsa düzenli çalışabilir." demişti....

Devamı
eTicaret Nedir
e-Ticaret Nedir ?

e-Ticaret alt yapısını kurarken nelere dikkat edilmeli ?
...biz de bu kanalın içine girmek istiyorsak ya da zaten içindeysek ve verim alamıyorsak neler yapmamız gerekli? Nelere dikkat etmemiz gerekli?...

Devamı