Mobil Cüzdan Yönetimi (Kapalı Devre)

Mobil Cüzdan ile, müşterilerinizin online alışverişlerini güvenli ve hızlı bir biçimde kendilerine ait cüzdandan yapmalarını ve bu alışverişlerden daha fazla fayda (indirim/hediye para vb.) yaratmalarını sağlayabilirsiniz. Team Kapalı Devre Cüzdan uygulaması ile müşterileriniz gerçek zamanlı cüzdanlarına mobil cihazlarından kolayca ulaşabilir.

Müşterilerinize kredi kartından cüzdana para yükleme, cüzdandaki paralarından alışveriş yapma, indirim hakkı kazanma ya da hediye para kazanma, cüzdandan para çekme ve gönderme gibi olaanakları sunabilirsiniz.

Kapalı Devre Cüzdan Uygulamamızın sağladığı avantajlar ile müşterilerinize kolaylık sağlayın, sadakat programları tanımlayın, sorunsuz, hızlı, güvenli ve kolayca ödeme almanın alt yapısını sağlayın.

Kapalı Devre Mobil Cüzdan
Kolay Kurulum ve Entegrasyon

Kapalı Devre Mobil Cüzdan Uygulamamızı bir kaç gün içinde Mobil uygulamanıza, web sitenize entegre ederek tüm işlemlere hemen başlayabilirsiniz. Dinamik web servis alt yapısı ile sorunsuz ve hızlı hizmet verebilirsiniz.

Cüzdana Para Yükleme

Müşterileriniz kredi kartından ya da banka havalesi ile saniyeler içinde cüzdanlarına para yükleyebilirler. Parametrik ayarlar ile para yüklerken Hediye Para kazanabilir ve bu hediye paraları alışverişlerinde kullanabilirler.


Cüzdandan Para Harcama

Ürünlerinizi online olarak satın alacak müşterileriniz ödemelerini (kredi kartı ya da banka kartı kullanmadan) kendi cüzdanlarından hızlı ve güvenli bir biçimde yapabilirler. Ödemeler saniyeler içinde sonuçlanır.

Üstelik ödeme yaparken cüzdanlarına ve satın aldıkları ürünlere parametrik olarak tanımlanmış bilgilere göre Hediye Para ya da indirimler kazanabilirler. Kazandıkları Hediye Paraları alışverişlerinde kullanabilirler.


Kapalı Devre Mobil Cüzdan
Müşteri Sadakati

Kapalı Devre Mobil Cüzdan Uygulaması ile alışverişlerde verilecek promosyon, indirim, hediye para, hediye çeki gibi araçlarla müşteri sadakatini destekleyecek fırsatlar yaratabilirsiniz.
Ürün bazında, ya da kişi bazında tanımlar yaparak etkin ve verimli aksiyonlarla satışlarınızı artırabilirsiniz.

Hediye Çekleri Tanımlama

Satışlarınızı artırmak için müşterilerinize özel hediye çekleri tanımlayabilir, bu çeklere ait numaraları müşterilerinize kampanyalarla gönderebilir ve tannımlanan hediye çeklerini cüzdanlarına yüklemelerini sağlayabilirsiniz. Yüklenen Hediye Çekleri sadece alış verişlerde kullanılmak üzere yüklenebilir, geri çekilemez!


Cüzdandan Para Çekme

Müşterileriniz istedikleri zaman (hediye paralar hariç) cüzdandaki bakiyelerini banka hesaplarına aktarabilirler. Cüzdanda kalan bakiyelerini istedikleri bir kişiye, yakınlarına para gönderebilirler.