HAKKIMIZDA

30 yıldır yazılım sektöründe faaliyet gösteren deneyimli bir şirketiz. Türkiye'de bir çok büyük ve kurumsal firmaya uzun yıllar yazılım çözümleri ile hizmet sağlama ayrıcalığının yanında, dünyanın farklı ülkelerinde halen kullanılmakta olan yazılım ve sektörel vizyonun temellerini atma şansını da yakalamış bir ekibiz. 2015 yılında firmamızın tüm mevcut yazılım hakları ile yurt dışına satışından sonra yolumuza Team Veri Teknolojileri A.Ş. olarak devam ediyoruz.

Hakkımızda
Sürdürülebilir teknoloji, global standartlara uyum ve modüler altyapı...

TEAM VERİ TEKNOLOJİLERİ’nin tüm yazılım süreçlerinde ve üretimlerinde belirleyici üç ana unsur “sürdürülebilir teknoloji, global standartlara uyum ve arge” dir. Gelecekte teknolojinin bizlere ne sunacağı ve tüm sektörleri nasıl etkileyeceği şirketin her zaman en önemli odağı olarak görülür ve mevcut üretimler ya da gelecek için planlanan çözümlerin tamamında bu sorulara yanıt aranır. Buna bağlı olarak Team Veri Teknolojileri bütün ürünlerini yarının ihtiyaç ve koşullarına göre şekillendirirken, kullanıcılara sürdürülebilir teknoloji sunabilmeyi hedefler.

Firmanın tüm ürünleri kendi özgün üretimidir ve yıllar süren ARGE çalımaları sonucu olgunlaşmıştır. Yıllar süren bu çalışmalarda TÜBİTAK gibi önemli kuruluşlarla ortak bilimsel araştırmalar yapılmış, SAP, Pegasus Solution, Amadeus, Travelport, Galileo... gibi dünya yazılım devleri ile entegratör firma olarak çözüm ortaklıkları kurulmuştur. Üretilen yazılımların global standartlarının sağlanması ve korunması adına, her sektöre yazılım yapan firmaların standartlarını belirleyen bağımsız, kar amacı gütmeyen global kuruluşlara aktif üyelikleri bulunmaktadır.

Tüm bu birikim ve yatırımlarımız ile sürekli değişen, gelişen koşullara uygun ürünler tasarladık. Bu sayede sürekli yamalar ile ilerleyen yazılımlar yerine yarının ihtiyaçlarına hazırlıklı, her şirketin yapısına göre yeniden tasarlanabilen, her kullanıcının çalışma koşullarına ve iş süreçlerine tam uyum sağlayabilen ve güncel teknolojinin gereksinimlerine cevap verebilen sistemler yarattık. Web tabanlı ve platform bağımsız çözümler...

Team Veri Teknolojileri, tüm yazılım ürünlerini, tüm fonksiyonları ile web tabanlı platformlarda geliştirmektedir. Böylece bu alt yapı dünyanın her yerinden, her hangi bir tablet, bilgisayar veya akıllı telefondan işletmenize ulaşmanızı ve işletmenizle olan bağınızı sürekli kılmanızı sağlar.

Tüm kaynakları minimalize edip kârlılığı maksimize etmeyi hedefleyen çözümler...

Team Veri Teknolojileri tarafından geliştirilen yazılım ve çözümler, şirket kaynaklarının doğru kullanımı ve yönlendirilmesini sağlayan ayrıca kârlılık ve iş hacmi gibi konularda pozitif katkılar yaratan uygulamalardır. Geliştirdiğimiz sistemler, daha fazla işin daha az iş gücü ve en iyi karlılık ile yapabilmesini sağlayan tüm bilgiyi barındırır. Yazılımlarımız performansla kullanıldığında tüm iş süreçlerinin daha az iş gücü ile, daha az hata ile yürümeye başladığı gözlemlenir. Ayrıca sistemin entegrasyon ve dağıtım olanakları sayesinde mevcut iş gücünüzü istediğiniz her an istediğiniz oranda attırabilirsiniz.

Dünden Bugüne Team

 • 1994-2000

  Bankacılık, Finans ve Liman Yönetimine yönelik özel ERP yazılımlar ürettik. Bu dönemde, Volvo AŞ, Türk Ytong A.Ş., Türk Sinai Yatırım Kredi Bankası, Global Menkul Kıymetler, Arkas Holding gibi önemli kurumlarının çözüm ortağı olarak uzun yıllar hizmet verdik.

 • 2000-2006

  2000 yılı itibariyle sadece web tabanlı yazılım ve teknoloji geliştirme üzerine yoğunlaştık. Tüm mevcut yazılım altyapımızı bu yönde reorganize ettik.

 • 2007-2009

  Özgün üretimimiz ve sektörel vizyonumuzu ortaya koyduğumuz web tabanlı turizm ERP projesi TTGV (Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı) tarafından AGRE projesi olarak desteklenmeye layık bulundu. Proje başarı ile sonuçlandırıldı. Türkiye'deki en önemli ve kurumsal oteller ile online satış ve pazarlama alanlarında çözüm ortaklığı yaptık.

 • 2010-2013

  2010 yılında, özgün projemiz Intelligence Web Sales Management, Tübitak tarafından bir ARGE projesi olarak desteklenmeye değer bulundu. Bu projemiz de başarı ile kapatılmıştır.

 • 2014

  Yarattığımız arge kapasitesi ile oluşan bilgi birikimimiz, üretim gücümüz ve sektörel vizyonumuz bize Almanya'nın en büyük firmalarından biri ile ortaklı bir yapı kazandirdı.

 • 2015

  Turizm çözümleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz tüm know-how ve mevcut yazılım ürünleri ile Alman ortağımız tarafından %100 oranında satın alındı..

 • 2016-2017

  ERP uygulamaları ile bir çok sektörde çözüm üretmeye devam eden TEAM sektörün önde gelen firmalarıyla çalışmayı sürdürmektedir.

 • 2018-2019

  Sağlık ve Asistans hizmetleri sektörlerine yönelik online doktor görüşmeleri ve online checkup satışları ile sektörün en büyük şirketleri ile çözümler üretildi.Dünyanın en büyük TeleHealth firmaları ile entegrasyonlar yazılarak uzaktan muayene çözümleri geliştirildi.

 • 2020-2021

  2020 yılında tüm dünya çapında etki eden COVIT-19 pandemisi nedeni ile online doktor görüşmeleri bir çok çözümde etkili olarak kullanıldı.