İş Süreçleri Yazılımları

Hangi sektörde olursa olsun, iş süreçlerini düzenlemek isteyen firmalar için bütünleşik çözüm içeren yazılımımız başlangıçtan sona her işlemi iş süreçleri çerçevesinde en ince ayrıntısına kadar takip etmenize olanak vermektedir.

İş Süreçleri Yönetimi işletmelerdeki süreçlerin tıkanıklığını ve yavaşlığını ortadan kaldırarak, genel iş verimliliğinde önemli bir artış sağlıyor.Manuel yürütülen işlemler ortadan kalkıyor, hatalar azalıyor ve süreçler yazılımlar tarafından takip edilerek işlerin tamamlanışı hızlanıyor.

Wikipedia İşin süreç olarak tanımlanması onun görünürlüğünü artırır ve denetimini kolaylaştırır. Gereksiz ya da yinelenen görevlere son verilmesine, israfın önlenmesine, süreç performansının iyileştirilmesine ve giderek optimize edilmesine olanak sağlar.

Mümkün olduğunca otomatik, olması gerektiği kadar esnek !

Team İş Süreçleri Yazılımları

İş süreçleri yazılımınız ne sizin çalışmanızı engellemeli ne de düzensiz çalışmanızı sağlamalı. İşin doğal akışını engellemeden kurallar koymalı ve esnek yapısı ile sizi doğru sonuca götürmelidir.

Ve tabii ki hayatınızı kolaylaştırmalı : Örneğin gelen bir mail otomatik olarak müşterinizin o işle ilgili dosyasına işlenmeli gözden kaçmamalı.

Sosyal medya ile bütünleşik çalışma

Google, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter vb sosyal medya platformları ile tam entegrasyon sağlıyoruz, kurumsal web siteniz ile bütünleşik çalıyoruz ve geri dönüşümleri ölçümlendiriyoruz.


Instagrama verdiğiniz bir reklamın geri dönüşümünü satışa çeviriyor ve faturalamaya kadar iş akışı ile bütünleştiriyoruz.


Tüm iletişim yöntemleri ile entegre

Takip ettiğiniz işlemler dosya bazında IP-Santral, eMail, WhatsApp, Skype vb uygulamalarla etkin bir şekilde haberleşir, sesli ya da yazılı hiç bir iletişimi kaçırmadan depolayabilirsiniz.

Tüm ekip yapılan işlemleri, görüşmeleri, işlemlerin bütün detaylarını bir yetki mekanizması çerçevesinde son derece şeffaf ve net olarak izleyebilir. Yöneticiler ise bu iş ne oldu ? sorusunu sormak yerine sistemden kontrol edebilirler.Özetlemek gerekirse İş Süreçleri Yazılımı ile bir işin bütün detaylarını, başlangıçtan faturalama aşamasından, iş için yapılan masraflardan alınan malzemelere, işe ne kadar zaman harcandığından karlılık oranlarına kadar en ince detayını atlamadan takip edebilirsiniz.


Şirketinizin Dijital sinir uçlarını yapılandırmak için ilk adımı atabilirsiniz :

Hemen bizimle iletişime geçin ihtiyacınızı ve beklentinizi analiz edelim, iş süreçlerinizi yeniden oluşturalım, süreçleri ölçümleyerek yol haritanızı belirleyelim.